استودیو و باشگاه ورزشی پالس فیت (pulse fit) فعالیت خود را حول محور EMS شروع کرده است.مجموعه پالس فیت مفتخر است از کادری مجرب و البته متخصص در زمینه تمرینات EMS  و محصولات AQ 8 در شیراز بهره میگیرد که علاوه بر دارا بودن حداقل مدرک کارشناسی ارشد تربیت بدنی دوره تخصصی این سیستم تمرینی را گذرانده اند و مدارک رسمی بین الملی را کسب نموده اند.

تمرینات EMS چگونه عمل میکنند؟ در طول تمرین های قدرتی سنتی، مغز پالس های را برای تحریک عضلات خاص ارسال می کند. با این حال، همه ماهیچه‌ها رابطه خوبی با مغز ندارند و این ماهیچه‌ها به راحتی فعال نمی‌شوند و به همین دلیل آن‌ها به خوبی رشد نمی‌کنند.

تمرینات EMS، همه گروهه‌ای ماهیچه ای را تحریک می‌کند و همچنین به توسعه ارتباطات عصبی مربوط به حرکت ماهیچه کمک می‌کند. با ارسال مستقیم پالسهای الکتریکی به این عصب ها، حتی ماهیچه‌های ضعیف نیز فعال می‌شوند.

از آنجایی که بافت های عضلانی در یک ترتیب غیر منظم در تمرینات EMS فعال می شوند، از همان ابتدا عضلات درگیر سطح شدیدتری از تمرینات شده و بافت عضلانی با شتاب بیشتری تولید می کند. بافت عضلانی فعال تر نیاز به مصرف بیشتر انرژی دارد و بنابراین کالری بیشتری را حتی در حالت استراحت صرف می شود!

پالس فیت

آدرس ارتباطی ما

آدرس  : شیراز ، قصردشت ابتدای همت شمالی

موبایل : 09178787899

ایمیل  : info@pulsefit.ir

نکات استفاده از EMS

انجام نرمش ساده در ابتدا 2 - 3 دقیقه

کنترل مدام نحوه تنفس و حالت عمومی ورزشکار

طراحی تمرینات تخصصی ویژه هر فرد

خیس کردن سطح الکترودها

عدم تمرین در شرایط گرسنگی

افزایش تدریجی شدت انقباضات عضلانی

طراحی تمرینات تخصصی ویژه هر فرد

- 24 ساعت ریکاوری بین جلسات تمرین